mobile menu
sms katowice
dumne dzieło: agencjamarketingowa.pl

Aktualności

SKORYGOWANY ROZKŁADY JAZDY – ROK SZKOLNY 2018/2019

Szanowni Państwo!

Publikujemy zmodyfikowany rozkłady jazdy autobusów SMS.
Na bazie spostrzeżeń z pierwszego tygodniu dojazdów wprowadziliśmy stosowne korekty, które zostały naniesione na poniżej.

PĘTLA POŁUDNIE
NAZWA PRZYSTANKU – GODZINA ODJAZDU
Techników 7 (szkoła SMS) 6:35
Giszowiec Górniczego Stanu 6:50
Kostuchna Osiedle 7:00
Kostuchna Szkoła 7:03
Podlesie Kaczeńców 7:13
Piotrowice Cmentarz 7:18
Piotrowice Skrzyżowanie 7:23
Piotrowice Fabryka Maszyn 7:25
Piotrowice Dworzec PKP 7:27
Ligota Poleska 7:31
Ligota Ośrodek Zdrowia 7:37
Stara Ligota Rolna 7:42
Brynów Orkana 7:43
Brynów Dworska 7:45
Katowice AWF 7:49
Mikołowska Sąd 7:52
Dąb Widok (Rapid) 7:58
Koszutka GIG 8:02
Szczecińska 8:05
Ośrodek Sportowy „Kolejarz” 8:08

PĘTLA CENTRUM
NAZWA PRZYSTANKU – GODZINA ODJAZDU
Techników 7 (szkoła SMS) 6:35
Giszowiec Mysłowicka 6:48
Mysłowice Bończyka 7:00
Szopienice Kościół 7:07
Szopienice Wilhelmina 7:13
Zawodzie Łączna 7:15
Zawodzie Ośodek Sportowy 7:18
Osiedle Paderewskiego Powstańców 7:30
Osiedle Paderewskiego Graniczna 7:31
Osiedle Witosa Droga Kochłowicka 7:39
Osiedle Witosa II 7:41
Załęże Dom Kultury 7:45
Osiedle Tysiąclecia Chrobrego 7:48
Osiedle Tysiąclecia Oczyszczalnia 7:49
Osiedle Tysiąclecia Pętla 7:50
Osiedle Tysiąclecia Ośrodek Rehabilitacji 7:54
Osiedle Tysiąclecia ZOO 7:57
Dąb Szkoła 8:05
Dąb Krzyżowa 8:07
Ośrodek MOSIR „Kolejarz” 8:10

Ostatnie aktualności

Europejski Dzień Języków Obcych w SMSie

28 września 2018 obchodziliśmy w naszej szkole‘Europejski Dzień Języków Obcych’. […]