mobile menu
sms katowice
dumne dzieło: agencjamarketingowa.pl

Aktualności

ROZKŁADY JAZDY – ROK SZKOLNY 2018/2019

Szanowni Państwo!
Publikujemy rozkłady jazdy autobusów SMS na Rok Szkolny 2018/2019.
Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w pierwszym tygodniu dojazdów, ze względu na wyregulowanie się rozkładu i możliwość wprowadzenia stosownych korekt.
Podajemy numer telefonu, z którego będzie koordynowany poranny dojazd: 511 048 110
W sytuacji gdy dzieci mają trening na Hetmanie lub w szkole, autobus po wysadzeniu grup trenujących na Kolejarzu jedzie na Dąbrówkę Małą z pozostałymi.

PĘTLA POŁUDNIE
NAZWA PRZYSTANKU – GODZINA ODJAZDU
Techników 7 (szkoła SMS) 6:35
Giszowiec Górniczego St. 6:50
Kostuchna Osiedle 7:00
Kostuchna Szkoła 7:05
Kostuchna Migdałowców 7:07
Podlesie Uniczowska 7:10
Podlesie Azalii 7:12
Podlesie Kaczeńców 7:13
Piotrowice Bukszpanowa Kaplica 7:14
Piotrowice Działowa 7:15
Piotrowice Cmentarz 7:18
Piotrowice Skrzyżowanie 7:20
Piotrowice Fabryka Maszyn 7:21
Ligota Poleska 7:26
Ligota Panewnicka 7:27
Ligota Ośrodek Zdrowia 7:28
Stara Ligota Rolna 7:31
Brynów Orkana 7:32
Brynów Dworska 7:35
Katowice AWF 7:40
Mikołowska 7:42
Mikołowska Sąd 7:43
Dąb Widok 7:48
Koszutka GIG 7:51
Szczecińska 7:54
Ośrodek Sportowy „Kolejarz” 7:55

PĘTLA CENTRUM
NAZWA PRZYSTANKU – GODZINA ODJAZDU
Techników 7 (szkoła SMS) 6:30
Mysłowice Bończyka 6:50
Szopienice Kościół 6:57
Szopienice Wilhelmina 7:00
Zawodzie Łączna 7:02
Zawodzie Ośodek Sportowy 7:03
Osiedle Paderewskiego Powstańców 7:15
Osiedle Paderewskiego Graniczna 7:16
Osiedle Witosa Droga Kochłowicka 7:24
Osiedle Witosa II 7:26
Załęże Dom Kultury 7:30
Osiedle Tysiąclecia Chrobrego 7:33
Osiedle Tysiąclecia Oczyszczalnia 7:34
Osiedle Tysiąclecia Pętla 7:35
Osiedle Tysiąclecia Ośrodek Rehabilitacji 7:39
Osiedle Tysiąclecia ZOO 7:42
Dąb Szkoła 7:50
Dąb Krzyżowa 7:52
Ośrodek MOSIR „Kolejarz” 7:55

PĘTLA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
NAZWA PRZYSTANKU – GODZINA ODJAZDU
Michałkowice Kościół 7:30
Bytków Watoły 7:32
Carrefour Market Parking 7:37
Siemianowice Korfantego 7.40
Siemianowice Plac Wolności 7:43
Siemianowice Lipowa 7:45
Ośrodek Sportowy „Kolejarz” 7:53

Ostatnie aktualności

Europejski Dzień Języków Obcych w SMSie

28 września 2018 obchodziliśmy w naszej szkole‘Europejski Dzień Języków Obcych’. […]