mobile menu
sms katowice
dumne dzieło: agencjamarketingowa.pl

Aktualności

Rozkłady jazdy autobusów SMS – aktualizacja z dnia 17.01.2021 r.

W związku ze stacjonarną realizacją zajęć sportowych, wznawiamy dowóz uczniów na te zajęcia oraz odwóz po zajęciach do domów.

Poniżej zamieszczamy aktualne rozkłady jazdy. Po zajęciach uczniowie zostaną odwiezieni na te same przystanki, na których wsiadają jadąc do szkoły. Prosimy Państwa o wyrozumiałość i cierpliwość, ze względu na warunki atmosferyczne, zapewniamy, iż rozkłady są dokładnie oszacowane i fakt, że jednego dnia dany autobus ma opóźnienie, nie świadczy o tym, że tak będzie w następnych dniach.

PĘTLA POŁUDNIE
NAZWA PRZYSTANKU – GODZINA ODJAZDU i POWROTU

Techników 7 (szkoła SMS) 6:35 / 10.05
Kostuchna Osiedle 6:58 / 10.25
Kostuchna Szkoła 7:00 / 10.27
Piotrowice Cmentarz 7:13 / 10.40
Piotrowice Skrzyżowanie 7:16 / 10.43
Piotrowice Fabryka Maszyn 7:17 / 10.44
Piotrowice Dworzec PKP 7:19 / 10.46
Ligota Poleska 7:22 / 10.49
Ligota Ośrodek Zdrowia 7:27 / 10.54
Stara Ligota Rolna 7:31 / 10.58
Brynów Orkana 7:32 / 10.59
Brynów Dworska 7:33 / 11.00
Katowice AWF 7:37 / 11.04
Mikołowska Sąd 7:40 / 11.07
Dąb Widok (Rapid) 7:45
Bogucice Katowicka 7.47
Szkoła 7.52

PĘTLA CENTRUM
NAZWA PRZYSTANKU – GODZINA ODJAZDU i POWROTU

Techników 7 (szkoła SMS) 6:30 / 10.05
Giszowiec Mysłowicka 6:45 / 10.12
Mysłowice Bończyka 6:55 / 10.20
Szopienice Kościół 7:00 / 10.25
Szopienice Wilhelmina 7:06 / 10.30
Zawodzie Łączna 7:08 / 10.32
Zawodzie Ośodek Sportowy 7:10 / 10.34
Osiedle Paderewskiego Graniczna 7:20 / 10.44
Osiedle Paderewskiego Pomnik 7:21 / 10.45
Osiedle Witosa Droga Kochłowicka 7:27 / 10.52
Osiedle Witosa II 7:28 / 10.53
Załęże Dom Kultury 7:31 / 10.56
Osiedle Tysiąclecia Chrobrego 7:33 / 10.58
Osiedle Tysiąclecia Oczyszczalnia 7:35 / 11.00
Osiedle Tysiąclecia Pętla 7:36 / 11.01
Osiedle Tysiąclecia Ułańska 7:38 / 11.03
Ośrodek Rehabilitacji 7:40 / 11.05
Dąb Szkoła 7:46 / 11.10
Dąb Krzyżowa 7:47 / 11.11

PĘTLA BYTOM, RUDA ŚLĄSKA, ŚWIĘTOCHŁOWICE, SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE – NAZWA PRZYSTANKU – GODZINA ODJAZDU i POWROTU
Bytom Szombierki parking Intermarche 6.40 / 11.20
Ruda Śląska Klary przystanek 6.52 / 11.15
Świętochłowice Bytomska Piaśniki Kościół przystanek 7.07 / 11.04
Chorzów Floriańska przystanek 7.10 / 10.56
Chorzów Stary Bożogrobców przystanek 7.20 / 10.48
Siemianowice Śl. Węzłowiec Centrum Handlowe przystanek 7.28 / 10.38
Siemianowice Śl. Bytków Watoły 7.32 / 10.34
Siemianowice Śl. Michałkowice Kościół przystanek 7.35 / 10.30
Siemianowice Śl. Plac Wolności przystanek 7.42 / 10.24
Siemianowice Śl. Tuwim Lipowa przystanek 7.46 / 10.20
Szkoła 8:00 / 10.05

PĘTLA DĄBROWA GÓRNICZA, BĘDZIN, CZELADŹ, SOSNOWIEC – NAZWA PRZYSTANKU – GODZINA ODJAZDU i POWROTU

SMS Techników, odbiór opiekuna 6:35  / 10.05

Przystanek GOŁONÓG osiedle Kasprzaka, kierunek centrum 7:00 / 10.30

Przystanek GOŁONÓG Manhattan, kierunek centrum 7:04 / 10.34

Przystanek – Będzin, – przystanek KOSZELEW, kierunek centrum 7:10 / 10.40

Przystanek CZELADŹ Tuwima 7:18 / 10.48

Przystanek – dawny przystanek CZELADŹ Szpital, zatoka vis a vis bramy głównej szpitala 7:20 / 10.50

Przystanek – Czeladź – przystanek PIASKI Żeromskiego, kierunek Sosnowiec 7:26 / 10.56

Przystanek Sosnowiec, przystanek RUDNA STAWOWA, po drugiej stronie z racji braku przystanku na w/w lokalizacji (są zatoczki przy myjni) 7:32 / 11.01

Hetman  7.45

Rapid 7.50

 

Ostatnie aktualności

Ubezpieczenie na Rok Szkolny 2020 / 2021

Prosimy o zapoznanie się z nową ofertą ubezpieczenia grupowego dla […]