mobile menu
sms katowice
dumne dzieło: agencjamarketingowa.pl

Aktualności

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW NA ROK SZKOLNY 2021 / 2022 – AKTUALIZACJA od dnia 22.09.2021

Poniżej publikujemy zmodyfikowane rozkłady jazdy autobusów SMS na wszystkich pętlach.
Na bazie doświadczeń i spostrzeżeń z pierwszych tygodniu dojazdów wprowadziliśmy stosowne korekty, które zostały naniesione na poniżej. Prosimy dokładnie sprawdzić godziny odjazdów autobusów z danych przystanków.

PĘTLA POŁUDNIE
NAZWA PRZYSTANKU – GODZINA ODJAZDU

Numer telefonu do opiekuna tego kursu: 798 321 591

Techników 7 (szkoła SMS) 6:30
Giszowiec Górniczego Stanu 6.35 
Kostuchna Osiedle 6:48
Kostuchna Szkoła 6:50
Podlesie Poczta 6:54
Piotrowice Cmentarz 7:03 
Piotrowice Skrzyżowanie 7:06 
Piotrowice Fabryka Maszyn 7:07 
Piotrowice Dworzec PKP 7:09
Ligota Poleska 7:12 
Ligota Ośrodek Zdrowia 7:21 
Stara Ligota Rolna 7:31
Brynów Orkana 7:32
Brynów Dworska 7:33 
Katowice AWF 7:37 
Mikołowska Sąd 7:40
Dąb Widok (Rapid) 7:45
Obiekt MOSIR Kolejarz 7.56
Uczniowie realizujący zajęcia sportowe na obiekcie Kolejarz, pozostają na tym obiekcie, pozostali przesiadają się do właściwych autobusów jadących do szkoły lub na inne lokalizacje zajęć sportowych.

PĘTLA CENTRUM
NAZWA PRZYSTANKU – GODZINA ODJAZDU

Numer telefonu do opiekuna tego kursu: 508 145 483

Techników 7 (szkoła SMS) 6:05
Jaworzno Osiedle Stałe 6.35
Mysłowice Bończyka 6:55
Szopienice Wilhelmina 7:03 
Zawodzie Łączna 7:05 
Zawodzie Ośodek Sportowy 7:07 
Osiedle Paderewskiego Graniczna 7:17 
Osiedle Paderewskiego Pomnik 7:18 
Osiedle Witosa Droga Kochłowicka 7:24 
Osiedle Witosa II 7:25 
Załęże Dom Kultury 7:31 
Osiedle Tysiąclecia Chrobrego 7:33 
Osiedle Tysiąclecia Oczyszczalnia 7:35
Osiedle Tysiąclecia Pętla 7:36 
Osiedle Tysiąclecia Ułańska 7:38 
Ośrodek Rehabilitacji 7:40
Park Śląski Ogród Zoologiczny 7.42
Dąb Szkoła 7:46
Dąb Krzyżowa 7:47
Obiekt MOSIR Kolejarz 7.57
Uczniowie realizujący zajęcia sportowe na obiekcie Kolejarz, pozostają na tym obiekcie, pozostali przesiadają się do właściwych autobusów jadących do szkoły lub na inne lokalizacje zajęć sportowych.

PĘTLA BYTOM, RUDA ŚLĄSKA, ŚWIĘTOCHŁOWICE, SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE – NAZWA PRZYSTANKU – GODZINA ODJAZDU

Numer telefonu do opiekuna tego kursu: 725 261 071

Bytom Szombierki Kopalnia przystanek 6.30
Ruda Śląska Klary przystanek 6.52
Chorzów Floriańska przystanek 7.10 
Chorzów Stary Bożogrobców przystanek 7.20 
Siemianowice Śl. Węzłowiec Centrum Handlowe przystanek 7.28 
Siemianowice Śl. Bytków Watoły 7.32 
Siemianowice Śl. Michałkowice Kościół przystanek 7.35 
Siemianowice Śl. Plac Wolności przystanek 7.42 
Siemianowice Śl. Tuwim Lipowa przystanek 7.46
Obiekt MOSIR Kolejarz 7.52
Uczniowie realizujący zajęcia sportowe na obiekcie Kolejarz, pozostają na tym obiekcie, pozostali przesiadają się do właściwych autobusów jadących do szkoły lub na inne lokalizacje zajęć sportowych.

PĘTLA DĄBROWA GÓRNICZA, BĘDZIN, CZELADŹ, SOSNOWIEC – NAZWA PRZYSTANKU – GODZINA ODJAZDU

Numer telefonu do opiekuna tego kursu: 793 272 320
Techników 7 (szkoła SMS) 6:35
Przystanek GOŁONÓG osiedle Kasprzaka, kierunek centrum 7:00
Przystanek GOŁONÓG Manhattan, kierunek centrum 7:04 
Przystanek – Będzin, – przystanek KOSZELEW, kierunek centrum 7:10 
Przystanek CZELADŹ Tuwima 7:18
Przystanek – dawny przystanek CZELADŹ Szpital, zatoka vis a vis bramy głównej szpitala 7:20
Przystanek – Czeladź – przystanek PIASKI Żeromskiego, kierunek Sosnowiec 7:26
Przystanek Sosnowiec, przystanek RUDNA STAWOWA, po drugiej stronie z racji braku przystanku na w/w lokalizacji (zatoczki przy myjni) 7:32
Sosnowiec Milowice Park Logistyczny przystanek 7.35
Katowice Bogucice Skrzyżowanie przystanek 7.45
Obiekt MOSIR Kolejarz 7.55
Uczniowie realizujący zajęcia sportowe na obiekcie Kolejarz, pozostają na tym obiekcie, pozostali przesiadają się do właściwych autobusów jadących do szkoły lub na inne lokalizacje zajęć sportowych.

Ostatnie aktualności

Ubezpieczenie na Rok Szkolny 2021 / 2022

Prosimy o zapoznanie się z nową ofertą ubezpieczenia dla dzieci […]