mobile menu
sms katowice
dumne dzieło: agencjamarketingowa.pl

Aktualności

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW DLA SP – AKTUALIZACJA

Proszę Państwa ze względu na duże natężenie ruchu w godzinach porannych zmodyfikowaliśmy godziny odjazdów autobusów z przystanków. 

LINIA TECHNIKÓW – KOSTUCHNA – PIOTROWICE – BRYNÓW – MOSIR KOLEJARZ

Na tej linii doszło do przyspieszenia kursu na trasie od Techników do Piotrowic, kolejne przystanki uległy nieznacznym korektom.

NAZWA PRZYSTANKU GODZINA ODJAZDU
Techników 7 (szkoła SMS)

6:50

Giszowiec Górniczego St.

7:00

Kostuchna Osiedle

7:08

Kostuchna Szkoła

7:10

Kostuchna Migdałowców

7:12

Podlesie Uniczowska

7:15

Podlesie Azalii

7:17

Podlesie Kaczeńców

7:19

Piotrowice Bukszpanowa Kaplica

7:21

Piotrowice Działowa

7:24

Piotrowice Cmentarz

7:27

Piotrowice Skrzyżowanie

7:31

Piotrowice Fabryka Maszyn

7:33

Ligota Poleska

7:46

Ligota Panewnicka

7:49

Ligota Ośrodek Zdrowia

7:51

Stara Ligota Rolna

7:54

Brynów Orkana

7:55

Brynów Dworska

7:58

Katowice AWF

8:01

Mikołowska

8:03

Mikołowska Sąd

8:04

Dąb Widok

8:09

Koszutka GIG

8:11

Józefowiec Szczecińska

8:13

 

LINIA TECHNIKÓW – ZAWODZIE – WITOSA – TYSIĄCLECIA – MOSIR KOLEJARZ

Na tej linii doszło do zmiany przystanków na osiedlu Paderewskiego, zawodnicy wsiadają do autobusu po przeciwnej stronie ulicy na przystankach  (Osiedle Paderewskiego Graniczna, Osiedle Paderewskiego Powstańców).

NAZWA PRZYSTANKU GODZINA ODJAZDU
Techników 7(szkoła SMS)

7:00

Burowiec

Szopienice Kościół

7.07

7.10

Zawodzie Łączna

7:16

Zawodzie Ośodek Sportowy

7:18

Osiedle Paderewskiego Graniczna

7:30

Osiedle Paderewskiego Powstańców

7:32

Osiedle Witosa Droga Kochłowicka

7:40

Osiedle Witosa II

7:42

Załęże Dom Kultury

7:46

Osiedle Tysiąclecia Chrobrego

7:49

Osiedle Tysiąclecia Oczyszczalnia

7:50

Osiedle Tysiąclecia Pętla

7:51

Osiedle Tysiąclecia Ośrodek Rehabilitacji

7:55

Osiedle Tysiąclecia ZOO

7:58

Dąb Szkoła

8:08

Dąb Krzyżowa

8:10

Ośrodek MOSIR „Kolejarz” ul. Alfreda 1.

8.13

Ostatnie aktualności

Ubezpieczenie na Rok Szkolny 2020 / 2021

Prosimy o zapoznanie się z nową ofertą ubezpieczenia grupowego dla […]